KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16957565

nr 1695 7565

Oljemålningar

2 st, Rudolf Dahlgren, Signerad, ”Bohuslän”. Olja på pannå, 12x19 cm, yttermått inklusive ram: 23x30

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 april 2025
kl 20:06:20

15/4 07:36:51 1      300 kr
20/4 13:21:24 2      Vinnande bud